Technológus álláslehetőség Jászberényben

2022-03-15 23:16:17

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2022-03-15
  • Lejár: 2022-06-13

Leírás

Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:
Technológus

Feladatok:
- Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival
- A projektmérnök koordinálásával, a támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel
- Kis szériás, ill. egzotikus termékek megbízásainak teljesítésekor aktív támogatás, esetlegesen a gyártás kivitelezése
- Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett
Elvárások:
- Műszaki végzettség
- Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló és pontos, precíz munkavégzés
- Csapatmunkára való képesség
Előny:
- Német és/vagy angol nyelvismeret
Munkavégzés helye:
- Jászberény

Amit kínálunk:
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Technológus” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre. További információ: 06-30/576-3334

Cím

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Település: Jászberény

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Mil-job Kft.

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések